W stylu skandynawskim

Mieszkania wykończone w stylu skandynawskich powinny charakteryzować się przynajmniej trzeba cechami – nie może w nich zabraknąć akcentów naturalnych, wysokiej jakości wykonania oraz naturalnego światła. Powyższe czynniki powinny być przemycane na każdym możliwym elemencie, tworzącym całą aranżację. Nie mogą zatem ominąć drzwi.

Zanim zabierzemy się za aranżację mieszkania w stylu skandynawskim, powinniśmy choć po części poznać kulturę i zwyczaje północnych krajów. Dobrze jest wiedzieć, z jakimi problemami borykają się Skandynawowie, w czym się lubują, czego się wystrzegają. Dopiero wtedy z pełną świadomością będziemy mogli zająć się wykończeniem pomieszczeń.

W HOŁDZIE NATURZE

Drzwi wewnętrzne do mieszkania urządzonego w stylu skandynawskim nie mogą być wykonane ze sztucznych materiałów. Powinniśmy zdecydować się na drewniane drzwi. Skandynawowie lubią skrzypiące deski, zapach drewna i charakterystyczne słoje. Tego szukajmy w produktach do naszych wnętrz. Do mieszkania urządzonego w północnym stylu idealnie pasować będą drzwi dębowe lub olchowe. Warto rozważyć ich różne odmiany, dopasowując wygląd do reszty aranżacji.

W POSZUKIWANIU ŚWIATŁA

Mieszkańcy Skandynawii cierpią na brak światła słonecznego. Łaknąc go w jak największych ilościach, szukają skutecznych sposobów, aby zatrzymać je w swoich wnętrzach. Dlatego drzwi wewnętrzne, które montują w swoich domostwach, przepełnione są dużymi oknami i przeszkleniami. Zgodnie z powyższą zasadą, szukając drzwi do swojego domu lub mieszkania urządzonego w stylu skandynawskim, warto swój wzrok skierować w stronę produktów przeszklonych, najlepiej w kolorze bieli, beżu czy szarości.

PIERWSZORZĘDNA JAKOŚĆ

Styl skandynawski zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na wygląd, ale również pierwszorzędną jakość wykonania. Mieszkania urządzone w sposób nawiązujący do Północy, pełne są elementów solidnych, trwałych, gotowych by służyć domownikom przez długie lata. Takie też powinny być drzwi. Kupując białe, przeszklone drzwi do swojego M, które chcemy by stylem nawiązywało do skandynawskich krajów, powinniśmy wybierać najlepsze produkty. Aby osiągnąć wyjątkowy charakter wnętrz, musimy zainwestować. Jednak będzie to inwestycja z pokryciem – kupując najwyższą jakość otrzymujemy w zamian spokój na długi czas.

kontakt

biuro obsługi klienta:
ul. Nowa 28d
44-352 Czyżowice
Poland
 
tel.: +48 32 700 72 27

e-mail: biuro@klea.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

UWAGA!
Przedstawione w materiałach reklamowych, w tym także na stronie internetowej, kolory wybarwień i fornirów mają charakter poglądowy, nie powinny być traktowane zobowiązująco i nie mogą być podstawą złożenia zamówienia. Przy wyborze fornirów lub kolorów należy korzystać ze wzornika - próbek rzeczywistego materiału. Należy także pamiętać, że drewno jest produktem naturalnym, nieznaczne różnice koloru w przypadku róznych partii produkcyjnych nie należy traktować jak wadę wyrobu, a jego zaletę.
 
Treść niniejszej strony, należącej do firmy Moric, chroniona jest prawem autorskim. Wszelkie przypadki niedozwolonego użycia lub rozpowszechniania jakiejkolwiek zawartości witryny podlegają sankcjom na mocy prawa cywilnego i karnego.